SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Pyšná - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Pyšná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Jalovec

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Jalovec a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Polevsko

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Polevsko je pro vás to pravé.

Vlek Pod Soláněm - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Vlek Pod Soláněm a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn!

Klíny - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Klíny a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Na hory? Česko nebo Alpy?

Zima se blíží. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Kam ale v zimě vyrazit? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Kouty nad Desnou - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kouty nad Desnou.

Suchá Rudná - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Suchá Rudná!

Do ski areálu Bublava se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Bublava je pro vás to pravé.

Plešivec - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Plešivec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Luisino údolí - Dolní Dvůr - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Svinec ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Zkuste středisko Svinec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Bouřňák

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Bouřňák.

Zimní středisko Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky!

Pancíř - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Pancíř.

Ski Náprava - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste Náprava a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Severka - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Severka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Žacléř - Prkenný Důl

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Žacléř - Prkenný Důl a užijte si zimní radovánky naplno!

Důvěřovat českým firmám?

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Dnes již nemusíme shánět kvalitní oblečení u našich zahraničních sousedů. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží,

Zimní středisko Hořice

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Hořice.

Svatá Anna - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Svatá Anna je pro vás to pravé.

Ski areál Benecko

Milujete snowboarding? Zkuste středisko Benecko a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete vědět jak se připravit?

Cyklovýlety v okolí Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je mezi cyklisty, turisty a dokonce vodáky známé jako výchozí bod pro cestování a výlety po malebné třeboňské krajině. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Okolí Veselí nad Lužnicí je jimi doslova protkáno a cyklistická dovolená může být velice pestrá, a to dokonce nad očekávání. Dovolíme si touto cestou Vám nabídnout některé zajímavé trasy, které jistě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 26.5.

°C
°C
Pondělí
27.5.2024

°C
°C
Úterý
28.5.2024

°C
°C
Středa
29.5.2024

°C
°C