SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Jalovec

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Jalovec a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete točené pivo a točené pivo.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Vysočiny Jihlava. Stojí za vidění.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 73%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 24.3.

°C
°C
Sobota
25.3.2023

°C
°C
Neděle
26.3.2023

°C
°C
Pondělí
27.3.2023

°C
°C