SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Polevsko

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Polevsko je pro vás to pravé. Areál se nachází v Lužických horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány ob den. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete kulajdu a kofolu.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 62% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.

°C
°C
Pátek
24.3.2023

°C
°C
Sobota
25.3.2023

°C
°C
Neděle
26.3.2023

°C
°C