SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Náprava - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste Ski areál Náprava a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Krušných horách nedaleko města Karlovy Vary .

Můžete využít trojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte točené pivo nebo kulajdu. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Boží Dar - Neklid.

Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 6.3.

°C
°C
Čtvrtek
7.3.2024

°C
°C
Pátek
8.3.2024

°C
°C
Sobota
9.3.2024

°C
°C