SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Severka - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Severka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte bramboráčky a gulášek. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Hrádek.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. 62% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Do ski areálu Severka se zajet určitě vyplatí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 24.3.

°C
°C
Sobota
25.3.2023

°C
°C
Neděle
26.3.2023

°C
°C
Pondělí
27.3.2023

°C
°C