SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Benecko

Milujete snowboarding? Zkuste středisko Benecko a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále můžete využít 11 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte točené pivo a kulajdu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Areál je velice slušně vybaven. 67% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Šetříte na sobě a nedopřejete si kvalitní prověřené léky? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 8.12.

°C
°C
Sobota
9.12.2023

°C
°C
Neděle
10.12.2023

°C
°C
Pondělí
11.12.2023

°C
°C