SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Svatý Petr - Špindlerův Mlýn! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je trojice sedačkových lanovka. Dále se v areálu nachází 5 vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. V areálu sídlí horská služba. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu nebo smažený sýr. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Za vidění stojí Kaplička v Obřím dole.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme být hodní příliš, ale 69% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 17.6.

°C
°C
Úterý
18.6.2024

°C
°C
Středa
19.6.2024

°C
°C
Čtvrtek
20.6.2024

°C
°C