SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Pyšná - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Pyšná a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte smažený sýr a bramboračku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Zoopark Chomutov se nachází pouze 9km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 16.12.
Polojasno
-4°C
-6°C
Pondělí
17.12.2018
Polojasno
0°C
-1°C
Úterý
18.12.2018
Zataženo
2°C
-3°C
Středa
19.12.2018
Polojasno
-1°C
-5°C