SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Kouty nad Desnou - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kouty nad Desnou. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete česnečku nebo horkou čokoládu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Areál je velice slušně vybaven. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 24.3.

°C
°C
Sobota
25.3.2023

°C
°C
Neděle
26.3.2023

°C
°C
Pondělí
27.3.2023

°C
°C