SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Suchá Rudná - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Suchá Rudná! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází trojice vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte párek v rohlíku či bramboračku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Karlov.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 64%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.

°C
°C
Pátek
24.3.2023

°C
°C
Sobota
25.3.2023

°C
°C
Pondělí
27.3.2023

°C
°C