SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Bublava se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Bublava je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 7 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší řízečky nebo zelňačku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Krajské muzeum Sokolov.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.

°C
°C
Pátek
24.3.2023

°C
°C
Sobota
25.3.2023

°C
°C
Pondělí
27.3.2023

°C
°C