SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Plešivec - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Plešivec a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu se nachází jeden vlek. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kulajdu či řízečky.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Krajské muzeum Karlovy Vary. Stojí za vidění.

Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Areál je velice slušně vybaven. Oceňujeme především koplexní služby. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 103% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Mrznou Vám uši? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 23.3.

°C
°C
Pátek
24.3.2023

°C
°C
Sobota
25.3.2023

°C
°C
Pondělí
27.3.2023

°C
°C