SKI AREÁL SVOBODA NAD ÚPOU
mimo provoz
Zobrazit na:

Luisino údolí - Dolní Dvůr - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte řízečky a hamburger.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 56% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 19.10.
Deštivo
14°C
10°C
Sobota
20.10.2018
Skoro jasno
11°C
6°C
Neděle
21.10.2018
Jasno
11°C
5°C
Pondělí
22.10.2018
Déšť
11°C
3°C